Перейти на главную страницу сайта

 

 VIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ 
ФОРУМ ВЧЕНИХ І ПРАКТИКІВ

 

ЭКОПСИХЕЯ - 2018

 

СОЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ В ЕПОХУ ЗМІН

 

 

«Коли все навколо стрімке, рухоме та неоднозначне… коли минуле так само непередбачуване, як і майбутнє, з’являється шанс не стільки гадати на кавовій гущі або прогнозувати майбутнє, скільки конструювати його…

Люди конструюють альтернативні способи репродукції, обирають та моделюють своє тіло і методи збереження фізичного та психічного здоров’я. Соціальному конструюванню піддається спосіб життя та навіть відхід з нього.

Причому в час радикальних та швидкоплинних змін ми конструюємо світ якось інакше, ніж раніше: те, що здається незвичним, несподіваним, іноді радикальним, раптом виявляється спочатку цікавим для обраних, а потім бажаним для багатьох і, нарешті, нормою та повсякденністю для більшості.

Екофасилітатори підтверджують, що їх кабінет – місце для трансформації життя, і не тільки свого власного або клієнта… Це – місце для соціальних перетворень і, навіть, тихих революцій!

“В дорозі годувати ніхто не обіцяв”, “ніхто не надає путівника по життю”... ми вільні конструювати життя разом!»

П.В. Лушин

ІДЕЇ ФОРУМУ:

 

1. У ситуації змін виявляється, що колишні способи діяльності не працюють, а нові вимагають індивідуальних і колективних зусиль для їх появи, генерування: хаос і невизначеність - сприятливі умови для виникнення нових соціальних і індивідуальних технологій...

2. Досвід психологічної допомоги в умовах змін показує, що за складними, іноді патологічними особистими ситуаціями стоять можливості для колективних/соціальних проривів, відкриттів або продуктивних впливів на ближнє і дальнє коло комунікації особистості.

3. Соціальне конструювання не обов'язково носить характер довільного і заздалегідь організованого колективного зусилля, його ефекти помітні часом у нічим непримітних подіях з ознаками випадковості та дії законів нелінійної самоорганізації.

4. Джерелами соціальних проривів можуть бути звичайні люди і колективи у незвичайних для них, часом кризових ситуаціях...

5. Практика екофасилітативної допомоги часто виступає в якості умови для соціального конструювання в галузі психологічної допомоги та освіти.

Запрошуємо до участі психологів, педагогів, соціологів та інших фахівців, яким цікаві зазначені питання. Учасники дводенного форуму матимуть можливість взяти участь у дискусіях, майстер-класах та презентаціях, ведучі яких - відомі експерти у галузі психології, педагогіки, соціології, політики тощо. Також у програмі заходу - перерви на каву та спілкування.

Про умови участі ви можете дізнатися за контактними телефонами:

+38 (093) 080 2142
+38 (067) 928 9893
+38 (050) 028 7268

або надіславши повідомлення на адресу ecopsycheya@ukr.net

Інформаційна підтримка у Telegram: @ecopsyforum

Фейсбук: @ecopsycheya

 

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ

ПІБ *:
Місто *:
E-mail *:
Телефон *:
Хочу оплатити участь *:
Форма участі:
Як ви дізналися про форум? *:
Бронювання житла (для мешканців інших міст):


Додаткова інформація:

   

 

 
Copyright © *2018* *УАЕПП*, Все права защищены